SANDRA

(Kursus “Iidala Imedekursus” 2017)

path-1031114_1920.jpg

Tulin Iidala Imedekurusele avatud südamega, kuid ei seadnud endale mingeid ootusi. Olin varem ainult ühe korra hingamas käinud ja kuigi see aitas mul paaris asjas selgusele jõuda, siis tundus, et noh on lahe, aga vist mitte mulle. Ju siis tol hetkel polnudki! Terve selle kümne nädala jooksul, mil kursus kestis, mõtlesin, et no VEEL lahedamaks pole võimalik minna, aga oli!

Ma olen endale nii-nii-nii tänulik, et ma ennast Imedekursusele kirja panin, sest tänu Sinu õpetustele ja lugudele ja praktikatele olen ma jõudnud kohta, kus mul on hea luua, hea elada ja enda kehas on ka hea olla. Ma olen õppinud palju rohkem hetkes elama ja nautima igat olukorda, sest elu ongi ju üks suur ime! Ma olen jõudnud kohta, kus ma olen enda jaoks olemas ja seda tunnet pole ma nii ammu tundnud. Aitäh, et Sa oled päris! Aitäh, et Sa julged jagada! Aitäh, et Sa oskad olemas olla just siis kui on õige aeg!

Nii mitu korda olen ennast leidnud soovimast, et KÕIK maailma inimesed saaksid Sinu juurde hingama tulla, sest see on nii lahe! :D Nii mega lahe! Mul on nii hea meel, et Sa minu ellu tulid ja õpetasid mind täiega elama. Aitäh!