Iidala
Iidala
"WHAT CHARACTERIZES AN AWAKENED PERSPECTIVE IS THE AWARENESS THAT ANY DOGMATIC POSITION IS INCOMPATIBLE WITH FREEDOM." – NAGARJUNA

Tere, mina olen Iida-Leena!

Aitäh, et oled siin.

SEL SÜGISEL ON TULEMAS LIVE-KURSUS TARTUS: “KÜLLUSLIK SUHE: EMA JA LAPS”. KLÕPSA LINGIL JA LOE LÄHEMALT!

Kas oled otsimas…

 • Külluslikku ja ühendatud SUHET iseendaga ja teiste inimestega oma elus… eriti oma armsa lapsega.

 • INSPIRATSIOONI, sügavamat vaadet ning PRAKTILISI OSKUSI elamaks tasakaalus ja ühendatud elu laste, loomade, partneri ja teiste ilusate olenditega….

 • Juhendatust SISEMISE TARKUSE RAKENDAMISSE oma igapäeva elus, sest kogemus on see, mis päriselt õpetab...

 • Oskusi ja viise, kuidas probleemid oma elus olematuks tinistada, aurustada pinged ning muutuda kergemaks kui sulg…

  SIIT VÕID LEIDA KONSULTATSIOONE, ALGALLIKA HINGAMISSESSIOONE, TAVALISI JA ONLINE KURSUSEID, MEDITATSIOONE, TÖÖTUBASID NING KIRJALIKKU INSPIRATSIOONI.

DSC_1490.JPG
ÄRKVEL VAADET ELULE ISELOOMUSTAB TEADMINE, ET MITTE ÜHTEGI DOGMAATILIST SEISUKOHTA EI SAA VÕRRELDA VABADUSEGA.
— Nagarjuna

MINU TAUST

Minu õpetajateks on (olnud) Kursus Imedetegudesse, Binnie A Dansby (Algallika Protsess ja Hingamistöö), Eckhart Tolle, Abraham Hicks, Anna Marciniak (One Horse Life) ja paljud teised inspireerivad inimesed, nagu ka minu lapsed, loomad, vanemad, abikaasa, kliendid ning kõik teised, keda elus kohtan või olen kohanud. Olen piiritus tänutundes.

Elu Ise, tegelemine Algallika Hingamistööga (3 aastat terapeudiõpet, 1 aasta supervisiooni õpet ja 16 aastat kogemust), lugematud tunnid meditatsioonis (nii avatud kui suletud silmadega), protsessitöö, Vaikuse harrastamine ja praktiline elu minu laste, partneri ja loomadega on aidanud mul luua alatise sideme oma Sisemise Juhatuse Süsteemiga ning on toonud mind kohta, kus oma unikaalsel moel, saan toetada ka Sind!

Läbi tunnetatud, eluline ja nii tabav, et vahel tahaks ennast näpistada, et kas see on ikka päriselt.
— Grethe, osaline "Iidala Imedekursus" 2017, 4 lapse ema

Elustiil, mida elan ja seetõttu ka õpetan on…

ÜHENDUSES ELATUD ELU

Kasutan mitmeid tehnikaid, kehataju, intuitsiooni, inspiratsiooni, hingamist ja loomist, et elada igas sekundis elu, mis on ühendatud Algallikaga. (Elu on alati ühendatud Algallikaga, kuid kas me seda alati nii tajume ja kogeme?). Selles ühendatuses joondan ennast oma väärtuste, eesmärgi ning võimekusega. Elustiil tähendab mõtlemise ja praktika ühendamist. See on miski, mille juurde alati tagasipöördun, ükskõik kui kaugele illusiooni ma ka vahel ära ei kaoks.

Ühenduses Elatud Elu tähendab ka väljakutsele vastamist esmalt läbi energia muundamise ning alles seejärel inspireeritud tegevuse, kui seda veel vaja peaks minema. See tähendab paindlikkust ning “ei” ütlemist kõikidele mustritele, sissetallatud radadele, kinnismõtetele ning dogmadele. See on minu teekond ja kohalolemine Sisemises ja Välimises Vabaduses.

DSC_1492.JPG
Suurim ime! Ma olen saanud endale ümber nähtamatu kaitse, millest ei tungi läbi miskit paha, aga tõmbab ligi küllaga rõõmu ja armastust!
— Ülle, kursus "Sisemine Teejuht" 2018, 6 lapse ema

KUIDAS SAAN TOETADA?

LAPSEVANEMAD: Olen emaks kahele energilisele ja tundlikule pojale ning kirglik Ühendatud ja Küllusliku Lapsevanemluse (Alignment Based Parenting) praktiseerija ning edasi andja. Nii nagu Sinagi, olen siin maakeral alles õppimas: teen vigu ja andestan endale jätkuvalt ja iga päev. Pakun konsultatsioone, kursuseid ja ka tasuta inspireerivaid kirjutisi Facebookis. Me kõik põrkume väljakutsetega, lapsevanematena kindlasti iga päev. Olgu selleks siis suhe lapsega või hoopis erimeelsused kasvatusmeetodite osas mõne teise täiskasvanuga… Me kõik väärime toetust ning oskust reageerimise asemel Päriselt Vastata ja ennetada ning luua seeläbi muutust oma ellu ja suhetesse.

Saan sind aidata igapäevaste nõuannetega nagu erinevad nipid ja trikid, vägivallatu ja positiivne suhtlemine, oma väärtustele vastav lapsevanemlus jne. Kuid lisaks sellele annan sulle ka avara tasandi “nõuanded”: juhendan sind selles, kuidas muuta oma energiat/sagedust/vibratsiooni ja ühenduda oma sisemise tarkuse ning väega, nii et nende nippide ja trikkide ellu rakendamine muutub loomulikuks ning lihtsaks või hoopis…ebavajalikuks.

KÕIK TEISED ARMSAD INIMESED: Minu klientideks on igas vanuses inimesi paljudelt erinevatelt elualadelt. Ühine nimetaja? Soov elada külluslikku, kerget ja ühendatud elu ning osata duaalse elu tõuse ja mõõnasid läbida Sisemise Rahu Vundamendiga. Ma pakun konsulatsioone, kus jagan ka tehnikaid oma tunnete ja energia ümbervõlumiseks, meditatsioone, kursuseid ja Algallika Protsessi ja Hingamistöö sessioone, et toetada Sind Sinu teel.

KONSULTATSIOONID

Kui soovid vahelduseks näha asju veidi teise nurga alt või ootad, et saaks energia liikuma ning kiiresti selgusesse, siis oled teretulnud mulle kirjutama, skype’ma või kohtume hoopis silmast-silma. Ükski nipp ja trikk ei saa meie elus pikas perpektiivis töötada, kui hoiame end madalate mõtete ja tunnete sageduses. ❦

Konsultatsioon = küsimused, vastused, protsessitöö, toetavad tehnikad, energia ja vaatenurga muutmine, selged sammud edasi liikumiseks.

grethe-ee0131.jpg

LAPSEVANEMATELE

 • suhe igas vanuses lapsega/lastega

 • selguse loomine erinevatesse segastesse käitumistesse: karjumine, tantrumid, valikuline söömine, magamise seotud mured, klammerdumine jne…

 • lapsed ja emotsioonid ja mida nendega ette võtta: viha, hirm, kurbus ja teised variatsioonid

 • kuidas liikuda koos oma lapsega enesekindluse, ühendatuse ja rõõmu sisse

 • kuidas toetada iseennast ja oma last meetoditega, mis on just sulle lihtsad, loogilised ja loomulikud

TEISED SUHTED

 • suhe ühe või mõlema vanemaga

 • suhe partneriga

 • suhe iseenda ja oma kehaga

 • tööalased suhted

PRAKTILINE SPIRITUAALSUS EHK IGAPÄEVANE TEADMISTE ELLU RAKENDAMINE ehk kuidas elada iga päev üha teadlikumalt ja suuremas kohalolus, ühenduses oma Sisemise Teejuhiga, avarduda ja tunda end kergelt….ning seeläbi võtta ette praktilisi inspireeritud samme, tuues muutused reaalsusesse.

Tutvu ka minu Facebooki lehel olevate kirjutistega, et mõista, kas see, kuidas ma maailma näen sinuga ikka haakub. ❦s

ALGALLIKA PROTSESS JA HINGAMISTÖÖ 

Sügavalt puhastav, tervendav, ühendav ja väestav meetod.

Algallika Protsess ja Hingamistöö on õrn, kuid tohutult tõhus meetod, et vabastada nii kehast (rakkudest) kui ka meelest pingeid. See loob võimaluse ühenduda sellega, kes me tõeliselt oleme ning selge kavatsusega tuua enda süsteemi uusi ja toetavamaid vibratsioone ning mõtteid. Algallika hingamistöö tervendab - muudab tervikuks. Kus iganes ma ka ei viibiks, on hingamine minu jaoks alati kättesaadav ning toob mind koju: turvalisuse, selguse ja armastuse juurde.

Kui meie rakud ja närviühendused uuenevad ning valime teadlikult aktiveerida uusi vibratsioone, mõelda uusi mõtteid ja tunda uusi tundeid, siis avame end uutele võimalustele, uutele suhtlusviisidele, uutele suhetele ja uuele eluvaatele. See tähendab, et saame sõna otseses mõttes uue elu!

Mõte + energia = tulemus. Algallika hingamistöös valime teadlikult uued toetavad mõtted ning aktiveerime need oma kehas energiaga, hingamisega. Me avardume üha suuremale ja kõrgemale energiale ning teeme oma kehasse ruumi juurde - nii on energial võimalik voolata.

On teaduslikult tõestatud, et 1 tund teadlikku ühendatud hingamist aitab puhastada keha toksiinidest.

Hingamissessioon koos nõustamisega kestab kokku umbes 2.5h. Terve selle aja toetab sind kogenud, professionaalne ning armastav terapeut. Olen Algallika terapeudina läbinud 3 aastat terapeudiõpet, lisaks ühe aasta supervisiooni õpet, kogemust hingamistööga on aga juba rohkem kui 15 aastat, millest 5 aastat olen aktiivselt juhendanud gruppe ning toetanud erakliente. Paljudel minu esmakordsetel klientidel on hingamistöö ja erinevate meetodite kohta olnud rohkelt küsimusi: kui ka Sina tunned end mõnes aspektis ebakindlana, võid mulle vabalt kirjutada ning koos leiame selguse, kas Algallika meetod võiks olla Sinu jaoks.

Rohkem infot Algallika Protsessi ja Hingamistöö kohta leiad ka selle meetodi looja ja minu isikliku mentori, Binnie A Dansby kodulehelt:  www.binnieadansby.com 

MEDITATSIOONID JA KURSUSED

Kuula PERE ja KODU Podcasti, kus Iida-Leena vestles saatejuht Tanel Jäppineniga sellest, kuidas luua armastuse atmosfääri ja kaotada pingelised “punased nupud” oma suhetes.

Terve selle kümne nädala jooksul, mil kursus kestis, mõtlesin, et no VEEL lahedamaks pole võimalik minna, aga oli!
— Sandra, osaleja "Iidala Imedekursus" 2017

TULEVASED KURSUSED JA SÜNDMUSED

Proovi tasuta ja naudi: IIDALA Rahulooma meditatsioon.

KOGEMUSSÕNAD

…OLED TERETULNUD TUTVUMA, MIDA MINU IMELISED KLIENDID IIDALA KURSUSTEST ON ARVANUD. ❦

Ülle:

Kõige rohkem meeldivadki mulle praktilised harjutused, sest neid saab katsetada ja kasutada kõikjal ja samas näeb koheselt tulemust. Mõnikord õnnestub hästi ja teinekord paremini!Loe edasi…

Grethe:

“Ja siis saad aru, et püha püss, ongi päriselt!” Loe edasi…

Sandra:

“Aitäh, et Sa oled päris! Aitäh, et Sa julged jagada! Aitäh, et Sa oskad olemas olla just siis kui on õige aeg!” Loe edasi…

DSC_1420.JPG

Hinnakiri

Avasta oma sisemine matemaatik… ❦

Kui soovid isiklikku pakkumist või on muid mõtteid, siis küsi julgelt.

1 tund nõustamist skype kõnena või silmast-silma kohtudes:   35 eur (Sellele eelneb kirjalik eeltöö ja küsimused, olukorra selgitus, kohtudes läheme süvitsi, tutvustan mõnd praktilist tehnikat või läbime sügavama juhendatud protsessi.)

Kirjalik nõustamine (Palun sinult võimalikult detailset olukorra kirjeldust e-maili teel ning vajadusel küsin lisa, seejäral saadan sulle põhjaliku vastuse koos tehnikate ja muu toetavaga. Sobib neile, kel on konkreetne küsimus/teema ning on valmis iseseisvaks tööks iseendaga või soovivad lihtsalt vaatenurga avardamist mõnes küsimuses.): 15 eur/h

Algallika Protsess ja Hingamistöö seanss, 2.5h: 45 eur

Grupisessioonide ja töötubade kohta pakkumise saamiseks saada julgelt kiri! Koostöös Heliton Handcrafts handpanidega (hang tüüpi pill) pakun ka juhendatud meditatsioone/helirännakuid sünnipäevadel ja teistel tähtpäevadel.

Kirjalik toetus kohtumise või hingamissessiooni järgselt samal teemal ning ühtlasi ja alati kõigile minu klientidele, kes on osalenud mõnel kursusel või võtnud rohkem kui 10 hingamissessiooni, on tasuta.

Sessiooni/nõustamist saab tasuta tühistada/muuta kuni 24h enne kokkulepitud aega. Kõik netipõhiste teenuste hinnad kehtivad ettemaksuna. Hilisema tühistamise korral jääb hinnakiri kehtima ning soovi korral saadan Sulle sinu teemal kirjalikku toetust.

The breezes at dawn have secrets to tell you
Don’t go back to sleep!
You must ask for what you really want.
Don’t go back to sleep!
People are going back and forth 
across the doorsill where the two worlds touch,
The door is round and open
Don’t go back to sleep!
— Rumi

Elan Lõuna-Eesti maaliliste kuplite keskel ning erakliente võtan vastu siin, oma kodutalu täielikus rahus ning vajadusel ka Tartus ja mujal. Kui siiatulek tundub kauge, siis kohtume skype vahendusel või läbi kirjade!

EMAIL: iidala@iidala.com

MOBIIL: 00372 55 606 243

FACEBOOK: inglise keeles - IIDALA Alignment Based Relationship Coach

eesti keeles - IIDALA Eesti

BRONEERI SEANSS VÕI KÜSI KÜSIMUS:

Nimi *
Nimi